Schedule For Thursday, February 19th (all times are central)

Series Time
Indy Lights testing 9am-11am
USF2000 practice 11:15am – 11:45am
Pro Mazda practice 12pm – 12:30pm
USF2000 qualifying 1:30pm – 2:00pm
Pro Mazda qualifying 2:30pm – 3:00pm
USF2000 Race #1 3:30pm – 4pm
Pro Mazda Race #1 4:30pm – 5:00pm

Entry List for Pro Mazda presented by Cooper Tire

Car No. Driver Hometown Team
2 Daniel Burkett Winnipeg, Manitoba, Canada Cape Motorsports with /WTR
5 Garett Grist Grimsby, Ontario, Canada Juncos Racing
6 Timothe Buret Montpellier, France Juncos Racing
7 Jose Gutierrez Monterrey, Mexico Juncos Racing
10 Florian Latorre Libourne, France Cape Motorsports with /WTR
13 Bobby Eberle* Houston, Texas World Speed Motorsports
14 Alessandro Latif London, England M1 Autosport
18 Nicolas Latifi Montreal, Quebec, Canada M1`Autosport
19 Raoul Owens Pembrey, Kent, England JDC Motorsports
22 Weiron Tan Kuala Lumpur, Malaysia Andretti Autosport
23 Will Owen Plano, Texas Juncos Racing
28 Dalton Kellett Toronto, Ontario, Canada Andretti Autosport
33 Carlos Conde* Scarsdale, New York M1 Autosport
54 Michael Johnson Flint, Michigan JDC Motorsports
82 Jack Aitkin London, England Team Pelfrey

* Expert class driver

Cooper Tires USF2000 powered by Mazda entry list

Car No. Driver Hometown Team
2 Nico Jamin Rouen, France Cape Motorsports with /WTR
3 Aaron Telitz Rice Lake, Wisconsin Cape Motorsports with /WTR
5 Keyran Andres Soori Cologne, Germany ArmsUp Motorsports
6 Max Hanratty Hartland, Wisconsin ArmsUp Motorsports
12 Augie Lerch Tucson, Arizona JAY Motorsports
14 Michai Stephens Evanston, Illinois Afterburner Autosport
16 James Dayson Vancouver, British Columbia, Canada ArmsUp Motorsports
17 Victor Franzoni Sao Paulo, Brazil Afterburner Autosport
18 Bruna Tomaselli Santa Catarina, Brazil Afterburner Autosport
22 Jake Eidson Memphis, Tennessee Pabst Racing
23 Yufeng Luo Beijing, China Pabst Racing
33 Anthony Martin Kalgoorlie, Australia John Cummiskey Racing
79 Santiago Lozano Bogota, Colombia M2 Autosport
80 Parker Thompson Red Deer, Alberta, Canada JDC Motorsports
81 Ayla Agren Oslo, Norway Team Pelfrey
82 Luke Gabin Perth, Australia Team Pelfrey
83 Garth Rickards Mechanicsburg, Pennsylvania Team Pelfrey
84 Nikita Lastochkin Moscow, Russia Team Pelfrey
94 Jordan Lloyd Toowoomba, Australia John Cummiskey Racing